Mebloartmanufaktura.pl

+48 602 247 354

Kontakt

M . A . M meble niepowtarzalne
MEBLO-ART MANUFAKTURA

NIP: 9581010759
REGON: 190632787

Andrzej Treppa
ul.Działowskiego 12/1
81-202 Gdynia

+48 602 247 354
info@mebloartmanufaktura.plMeble kuchenne

Meblo-art Manufaktura Trójmiasto: Gdynia, Gdańsk, Sopot

meble na wymiar do kuchni

Meble kuchenne wykonane przez naszą firmę MEBLO - ART MANUFAKTURA projektowane są z myślą o indywidualnych preferencjach i guście każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Ogromną zaletą wyposażeń kuchennych stworzonych przez nas jest ich użyteczność (funkcjonalność), duże, wygodne i dostosowane do potrzeb szuflady, wyposażone w wysokiej jakości prowadnice oraz system samo zamykania jednocześnie połączone z elegancją i klasą. Oferujemy państwu zarówno nowoczesne, jak i klasyczne meble kuchenne. Kuchnie mające charakter nowoczesny stanowią połączenie wyjątkowości komfortu z wygodą, nie zatracając przy tym uroku. Cechuje je najwyższa jakość, funkcjonalność, estetyka oraz lekkość formy, która nie jest przerostem formy nad treścią. Ogromny wybór kolorów i materiałów pozwala na nieskrępowane możliwości aranżacyjne. Kuchnie klasyczne stanowią natomiast połączenie szyku i tradycyjnego ponadczasowego stylu z nowoczesnym pragmatyzmem. Efektywne wzory, wyrafinowana estetyka, gustowne wykończenie i wysoka jakość materiałów użytych w produkcji naszych mebli sprawiają, iż praca w tak wystylizowanej kuchni jest przyjemnością samą w sobie.

Nasza firm jest w stanie wykonać dla Państwa meble kuchenne w kilkudziesięciu modelach, bogatym wzornictwie czy w różnorodnym zestawieniu kolorystycznym - i to wszystko w oparciu o Państwa unikatowe oczekiwania. Dodatkowo, kuchnie projektowane są w ta sposób, aby do każdego wybranego elementu można było wbudować sprzęty AGD wybrane przez Państwa. MEBLO - ART. MANUFAKTURA oferuje estetyczne, trwałe, harmonijnie wykończone blaty oraz całe zestawy mebli kuchennych wykonane na wymiar, uwzględniając przy tym Państwa szczególne życzenia i prośby oraz specyfikę przestrzeni pomieszczenia. Do produkcji naszych mebli stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości tj. drewno naturalne, płyty meblowe, materiały drewnopodobne, laminaty, metale kolorowe czy kamień naturalny - w zależności od preferencji klienta. Od samego początku naszej działalności przy tworzeniu mebli bierzemy pod uwagę technologię produkcji, ekologię i estetykę, jak i ergonomię mebli.

MEBLO - ART MANUFAKTURA realizuje projekty zarówno na terenie całej Polski, jak i za granicą. Służy dodatkowo fachowym doradztwem, pomagając dobrać jak najlepsze rozwiązania - dostosowane do indywidualnych potrzeb - w zakresie funkcjonalności czy wyposażenia i dostosowania do pomieszczenia. W produkcji mebli kuchennych bierzemy pod uwagę wszelkie preferencje i sugestie klienta, jakość wykonania, walory wzornicze, funkcjonalność, zgodność z aktualnymi normami, jak i również nowatorstwo i unikatowość rozwiązań.