Mebloartmanufaktura.pl

+48 602 247 354

Kontakt

M . A . M meble niepowtarzalne
MEBLO-ART MANUFAKTURA

NIP: 9581010759
REGON: 190632787

Andrzej Treppa
ul.Działowskiego 12/1
81-202 Gdynia

+48 602 247 354
info@mebloartmanufaktura.plMeble stylowe

Meblo-art Manufaktura Trójmiasto: Gdynia, Gdańsk, Sopot

meble stylowe

Ponadczasowy urok klasyki może mieć wiele odsłon - wysublimowany szyk, wyrafinowany umiar tudzież pałacowa reprezentacyjność. Jego kwintesencja tkwi w elegancji, szlachetności i harmonii materiałów oraz niepowtarzalności linii. Wieczna elegancja i klasyka to styl charakteryzujący się niewyczerpanym źródłem natchnień dla Państwa domowych wnętrz - jeśli chcesz czuć się w swoim domu wyjątkowo i stworzyć swoją niepowtarzalną, podkreślającą Twoją indywidualność przestrzeń, zapraszamy do MEBLO - ART MANUFAKTURTA. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe meble, które nigdy nie wyjdą z mody, a ukształtują charakter Twojego salonu czy jadalni jednocześnie go nie narzucając. Klimat spokoju, wyważone, piękne wzornictwo i elegancja linii roztoczą wokół Ciebie i bliskich aurę ponadczasowego bezpieczeństwa, obietnicę wypoczynki i wytchnienia.

Wyrafinowane, wręcz pałacowe wnętrza pełne elegancji i szyku zaaranżowane klasycznymi meblami, stylowymi żyrandolami, pięknymi dużymi lustrami to aranżacje, które pozwolą każdemu czuć się niepowtarzalnie i majestatycznie w swoim domu czy mieszkaniu. Nie potrzeba przestronnych, starych domów by stworzyć atmosferę mieszkania nawiązującą do przeszłości. Klasyczne wnętrza nie kłócą się z mniejszą powierzchnią współczesnych mieszkań czy ich ogólnym stylem pojmowanym bardzo często w sposób stereotypowy. Stylowe meble wykonane z najwyższej jakości materiałów w połączeniu z eleganckimi dodatkami i odpowiednio dobranymi barwami nadadzą również mieszkalnej przestrzeni wyrafinowanego uroku.

Klasyczny styl, proste lecz eleganckie wzornictwo odzwierciedlają nasze meble. Stworzone z naturalnych produktów o najwyższej jakości łączą piękno z naturalnością i klasą - dodatkowo, dobrze dobrane drewno podkreśli szlachetność mebli. W aranżacji wnętrza bardzo ważną rolę nie odgrywa jedynie wybór odpowiednich mebli czy dodatków, bądź ich ustawienie. Istotną rolę ogrywa również dobrze dobrana barwa mebli, paleta właściwych kolorów na ścianie oraz dodatków, które dopiero w całości i wspólnej harmonii tworzą wyrafinowany i piękny wystrój.

Nasze meble tworzone są w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania - towarzyszyć im może klasyczna, wyrafinowana estetyka z paletą różnorodnych detali czy dekoracji, bądź też wierność tradycji pozbawiona nadmiernego przepychu. Wszystko zależy od Państwa oryginalności - dzięki niemu wnętrza zaprojektowane w sposób klasyczny przez MEBLO - ART MANUFAKTURA zyskują swój wyjątkowy klimat i styl.

Klasyka w wyrafinowanej, niepowtarzalnej odsłonie łączy urok stylizowanych wnętrz z użytecznością i funkcjonalnością rozwiązań potrzebną we współczesnym świecie - bajeczne wizje z pragmatycznym podejściem…