Mebloartmanufaktura.pl

+48 602 247 354

Kontakt

M . A . M meble niepowtarzalne
MEBLO-ART MANUFAKTURA

NIP: 9581010759
REGON: 190632787

Andrzej Treppa
ul.Działowskiego 12/1
81-202 Gdynia

+48 602 247 354
info@mebloartmanufaktura.plRegulamin - projekt i realizacja

Drogi kliencie firmy Meblo-art Manufaktura!

1. Aby uzyskać wstępne informacje i ewentualną wstępną wycenę dotyczące Państwa mebli, oraz uzgodnienia terminu spotkania celem dokonania pomiarów, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

2. W trakcie pierwszego spotkania będą Państwo mogli przedstawić swoje oczekiwania. Podczas spotkania konkretyzują się wymagania estetyczne i praktyczne, a także zostają omówione warunki techniczne dotyczące takiej problematyki jak wykonanie remontu pomieszczenia ( sposób ułożenia kafelek, rozmieszczenia przyłączy instalacji elektrycznej i hydraulicznej, gazowej itp.)
Koszt wizyty pokrywający poświęcony Państwu czas, oraz koszty dojazdu na terenie Trójmiasta, to kwota 100zł. brutto. W przypadku zawarcia umowy na wykonanie dla Państwa przez firmę MEBLO-ART MANUFAKTURA zamówionych mebli, suma ta jest odliczana od wartości wyceny zamówienia.

3. Jeśli akceptują Państwo wstępne warunki cenowe i ofertę MEBLO-ART MANUFAKTURA , zlecają Państwo wykonanie projektu – całkowity jednorazowy koszt projektu – 200 zł. brutto. W cenę projektu wliczone jest wykonanie pomiarów pomieszczenia, opracowanie koncepcyjne, wykonanie wizualizacji w rzutach płaskich dla każdej ze ścian i rzutu pionowego z uwzględnieniem zwymiarowania poszczególnych modułów, wykonanie fotorealistycznej wizualizacji przestrzennej, oznaczenie rozmieszczenia niezbędnych przyłączy hydraulicznych i elektrycznych.

4. Ewentualne zmiany podłączeń wykonywane są przez klientów we własnym zakresie. Opłata za wykonanie projektu jest Państwu odliczana od wartości wyceny mebli z chwilą zawarcia umowy i wpłacenia zadatku na wykonanie mebli zgodnie z wykonanym projektem. Do chwili podpisania umowy na wykonanie mebli projekt pozostaje własnością firmy MEBLO-ART MANUFAKTURA i jest Państwu przedstawiany tylko do wglądu. Projekt jest dołączany do umowy po jej podpisaniu.

5. Jeżeli jest to konieczne odbywamy wspólnie niezbędną ilość spotkań konsultacyjnych.

6. Po podpisaniu umowy, o ile sytuacja tego wymaga ( adaptacja pomieszczenia) przeprowadzam kolejny dokładny pomiar pomieszczenia by wyeliminować niezgodność pomiarów z przed adaptacji.

7. Koszty związane z wyceną kuchni

Na cenę mebli wpływ mają takie elementy jak:

  • rodzaj i ilość użytego materiału na korpusy szafek i fronty
  • rodzaj i ilość zastosowanych akcesoria ( typ zawiasów , szuflad, uchwytów itp.)
  • nakład pracy niezbędny na wykonanie mebli i ich montaż
  • koszty transportu

Podawana pełna wycena jest w formie zryczałtowanej jako całość za wykonanie usługi. Wysokość przedpłaty jest równa 50% wartości wycenionej usługi.

8. Standardowa oferta MEBLO-ART MANUFAKTURA nie obejmuje:

  • Wykonania i montażu blatów kamiennych (podlegają odrębnej wycenie)
  • Kładzenia glazury i terakoty, ściennych okładzin ze szkła, oraz szpachlowania i malowania ścian, wykonywania tynków strukturalnych, tapetowania.
  • Podłączenia hydraulicznego lub elektrycznego urządzeń i płyt gazowych, zmywarek, lodówek z kostkarką, pralek, baterii i zlewu, czyli urządzeń wymagających kwalifikacji hydraulicznej lub elektrycznej.
  • Mając na uwadze obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz wymogi zawarte w gwarancji, podłączenia piekarników gazowych, płyt elektrycznych i gazowych, oraz innych urządzeń mogą być wykonywane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.

W każdym z tych przypadków MEBLO-ART MANUFAKTURA służy radą i poleca zaprzyjaźnione renomowane zakłady specjalizujące się w danej dziedzinie.

MEBLO-ART MANUFAKTURA zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie. Data ostatniej aktualizacji: 1 luty 2012.

Z poważaniem
Andrzej Treppa
M.A.M Meble Niepowtarzalne MEBLO-ART MANUFAKTURA